KuchyněJedna z nejdůležitějších místností domova je kuchyň, která by měla splňovat především funkčnost a praktičnost, ale také je potřeba dbát na její vzhled, abyste se v ní cítili co nejlépe Vy i Vaše rodina. Proto díky zkušenostem, které máme, jsme připraveniochotně poradit, jak ji nejlépe uspořádat, jaké zvolit typy skříněk podle Vašich požadavků a jaké použít materiály na její výrobu. Nabízíme kuchyně moderní, klasické i rustikální. Vyrábíme vše na míru, včetně atypických skříněk, takže využijeme veškerý prostor pro uložení kuchyňského nádobí a surovin.
3D návrh

Jistě máte představu, jak by měla kuchyň vypadat, ale nedokážete si ji představitve ve skutečnosti, proto vyhotovíme zdarma realistický návrh na počítači.

Materiál

Nabízíme velký výběr laminových a pracovních desek ve standartních i exotických dřevodekorech, unibarvy a lesklé povrchy. Dvířka laminovaná s ABS hranou nebo fóliovaná s frézováním nejrůznějších tvarů. Používáme kvalitní kování a výklopné mechanismy pro různé druhy skříněk, drátěný program, výsuvné koše, organizéry, nerezové a fragranitové dřezy, kovové i dřevěné úchytky a mnoho dalších doplňků, aby splnily i nejnáročnější požadavky. Jako zástěny dáváme laminové desky tloušťky 8mm v barvách pracovních desek, nebo lakované sklo.Spotřebiče

Spotřebiče do kuchyně zamozřejmě usadíme a připravíme pro připojení. Na přání zákazníka je můžeme i dodat. Nabídku značek a typů, Vám ukážeme na firmě.Osvícení LED diodami

   

V poslední době se pro osvícení pracovní plochy kuchyně nejčastěji dávají pásky s LED diodami a to nejen kvůli nízké spotřebě, ale díky páskům po celé délce skříněk dopadá světlo na celou pracovní plochu a tím zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Navíc teplá bílá barva vytváří příjemné a přirozené světlo.
Pásky se vyrábí v jednotlivých barvách (hlavně bílá, červená, zelená a modrá), nebo RGB pásky. Ty pak obsahují všechny a dají se za pomocí dálkového ovládání měnit barvy a efekty. Pásek je samolepící a lze ho nalepit na spodek horních skříněk, nebo pro lepší udržbu se vlepují do hliníkových profilů opatřeny ochranou slídou. LED pásky mají využití nejen v kuchyni, ale dají se tímto zbůsobem osvítit i jiná místa, které vyžadují příjemné světlo. Jako třeba osvětlení ložnic, či jiných pokojů, koupelny, schodiště, pracovny ale i bary nebo akvária. Podívejte se na přiložené video.


Fotogalerie ZDE